Trend Yangin Yangin ve Gazli Sndrme Sistemleri

Anafartalar Mahallesi Ege sok. Ucar Ticaret Merkezi No: 5 /166
Ulus-Altindag / ANKARA

Tel:0 312 3124133

Fax:0 312 3124134

E-Mail:info@trendyangin.com

Hakkımızda


TREND YANGIN  YANGIN MALZEMELERI VE SÖNDÜRME  SISTEMLERI(GAZLI/SULU/KÖPÜKLÜ)

NFPA Standartlarina uygun (TSE, UL, FM, VDS, ULC,LPCB, EN) ürünleri siz degerli müsterilerimizin hizmetine sunmaktayiz.


 

HAKKIMIZDA

          Trend  Yangin Söndürme Sistemleri olarak konularinda “Yetkin ve Gelismeye açik” personeli ile isletme ve kurumlara yangin ve güvenlik sektöründe Danismanlik, Projelendirme, Malzeme temini, Süpervizörlük, Uygulama ve Montaj, Devreye alma ile Servis ve Bakim hizmetlerini vermekteyiz. Ayrica Yangindan Korunmasi Hakkinda Yönetmelik ve uluslararasi standartlara uygun sistem çözümleri, mühendislik sistemleri profosyonel bir anlayisla ve onayli NFPA standartlarina uygun (TSE,UL,FM,VDS,ULC,LPCB,EN) ürünleri siz degerli müsterilerimizin hizmetine sunmaktayiz.

1997 yilinda yola çikan sirketimiz yangin ve güvenlik sektöründe hedefledigi DOGRULUK, SÜRAT, EMNIYET VE GÜVENILILIRLIK ilkesini benimsemis olup; kisa sürede sektörün önde gelen firmalari arasinda olmayi basarmistir.

MISYONUMUZ

          Trend Yangin Söndürme Sistemleri  müsterilerimizin ihtiyaçlarini dogru analiz ederek belgeli ve sertifikali ürünlerle projelendirerek, malzeme temininde, uygulama ve montaj ile devreye almada en iyi hizmeti sunmayi amaçlamaktadir.

VIZYONUMUZ

          Trend Yangin Söndürme Sistemleri  yenilikçi ve fark yaratan belgeli ve sertifikali ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdigi ülkemizde sektörün öncüsü ve lideri olma durumunu kendine hedef edinmistir. Müsteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarinin ve sosyal sorumluluklarinin bilincinde, gelisime ve gelistirmeye açik, genç ve dinamik bir firmadir.

Sundugumuz teknolojik ürün ve hizmetlerle; müsteri memnuniyetini ön planda tutan, ürün tedarik ettigimiz firmalarla iliskilerini sürekli olarak ileriye götüren, çaliskanlarinin bilgi birikimini gelistiren, kalite yönetimini arttiran, teknolojiyi takip eden, insani mutlu eden hizmeti benimsemis, degismeyen tek seyin dürüstlük oldugunu ilke edinmis bir firmayiz.

DEGERLERIMIZ 

          Ankara da Gazli Söndürme Firmasi Olarak; Davranislarimizi, kararlarimizi ve is amaçlarimizi yönlendiren ortak degerlerimiz:

 

 • Dürüstlük ve Seffaflik 
   
 • Sorumluluk ve Hesap Verilebilirlik 
   
 • Rekabet ve Adalet 
   
 • Yaraticilik ve Mükemmeliyet 
   
 • Karsilikli Saygi ve Sevgi 

 

SIZIN IÇIN YAPACAKLARIMIZ

TREND YANGIN (YANGIN MALZEMELERI VE SÖNDÜRME SISTEMLERI)

STANDARTLAR